Legújabb album:


"BETWEEN"


Letölthetõ zenék:

0 letoltheto felvetel talalhato.
Letoltes...


Új felvételek:

1 uj felvetel talalhato.
Notes in the Wind
Tovabbi felvetelek...


Kepek:


Tovabbi kepek...

Link:

KFS-Trio www.kfs-trio.com
_______________________________
AER The Acoustic People: www.aer-amps.com
Andreas Georgiou gitárművész, zeneszerző: www.georgiouandreas.com
Bob Bonastre gitárművész, zeneszerző: www.bob-bonastre.com
Carlos Dorado gitárművész, zeneszerző: www.guitarfestival.ch/dorado
Claus Boesser-Ferrari gitárművész, zeneszerző: www.boesser-ferrari.de
Gherasim Emil gitárművész, zeneszerző: www.fluidian.ro
Gionni Di Clemente gitárművész, zeneszerző: www.gionnidiclemente.com
Gitárhangtechnika hangszertesztek, újdonságok: www.gitarhangtechnika.hu
Heidrich Roland gitárművész, zeneszerző: www.heidrichroland.hu
Kevin Kastning gitárművész, zeneszerző: www.kevinkastning.com
Levante - gitár duó A. Lazarevic - V. Ivanovic: www.levanteguitarduo.com
Nyeső Mari gitárművész, zeneszerző: www.nyesomari.hu
Oregon zenekar: www.oregonband.com
Peter Finger gitárművész, zeneszerző: www.peter-finger.com
Pink Floyd zenekar: www.pinkfloyd.com
Ralf Gauck basszusgitár művész, zeneszerző: www.ralf-gauck.com
Ralph Towner gitárművész, zongoraművész, zeneszerző: www.ralphtowner.com
Roger Waters : www.roger-waters.com
Szabó Sándor gitárművész, zeneszerző: www.sandorszabo.com
Teja Gerken gitárművész, zeneszerző: www.tejagerken.com
_______________________________
Hutton László (HuFiSoFt) - web designer, fotográfus: www.huttonlaszlo.hu
Fazekas József Tamás - fotómûvész: www.fazekas.info